Skip to content

Vyberte si svoj nezabudnuteľný zážitok z našej ponuky masáží

Masáže

Druh masáže

Dĺžka

Cena

1. Manuálna lymfodrenáž

Je jemná liečebná masáž bez použitia oleja, ktorá má rôzne blahodárne účinky na ľudský organizmus. Vykonáva sa jemným tlakom na pokožku, kedy dochádza k rozprúdeniu lymfy v lymfatickom systéme tela, čo vedie k detoxikačnému účinku ľudského tela.

60 min.

52,00 €

2. Klasická masáž 

Tento druh masáže je výborným prostriedkom na uvoľnenie stuhnutých svalov, zlepšenie prekrvenia, prísunu živín a kyslíka k tkanivám, slúži na rýchlejšie odplavovanie škodlivých látok z tkanív a odbúranie stresu. Masáž pôsobí osviežujúco pri celkovej únave a naopak upokojuje pri psychickom napätí.

30 min./60 min.

26,00/52,00 €

3. Maderoterapia (antycelulitídna masáž )

Rovnomernými rytmickými pohybmi sa stimuluje prietok lymfy, čím sa dosahuje špecifická lymfatická drenáž. Týmto sa súčasne aktivuje metabolizmus a organizmus rýchlejšie pracuje, vylučuje tukové vrstvy, toxíny a eliminuje celulitídu. Cieľom je vylučovanie vody z tela.

40 min.

52,00 €

4. Masáž lávovými kameňmi 

Masíruje sa okrúhlymi bazaltovými kameňmi, zohriatymi na teplotu 70°C. Lávové kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii, majú výrazný tonizačný efekt. Účinky masáže: stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, postupne prehrieva celé telo, pomáha k detoxikácii organizmu, vyrovnáva energiu v tele.

60 min.

52,00 €

5. Banková masáž chrbta 

Predstavuje mimoriadne jednoduchú a účinnú metódu ošetrovania. Jej účinok ide nielen do hĺbky buniek kože a podkožného tkaniva, ale aj do obalu svalov. Dobré výsledky sa dosahujú pri reumatických ochoreniach, stuhnutí svalov, pri zápaloch, neuralgiách a bolestiach.

30 min.

26,00 €

6. Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je veľmi prospešná pre každého, kto si potrebuje po ťažkom dni oddýchnuť alebo sa jednoducho chce preventívne starať o svoje zdravie. Vďaka masáži sa uvoľnite, zvýšite vašu imunitu a podporíte kvalitu spánku.

30 min.

26,00 €

7. Akupresúrna masáž tváre

Akupresúrna masáž tváre je považovaná za jeden z najúčinnejších procesov na zmiernenie bolestí a boj proti mnohým ochoreniam. Umožňuje zlepšiť celkový stav tela a vyzerať mladšie. Tento účinok sa dosahuje vďaka jedinečnému účinku normálneho  tlaku na telo.

30 min.

26,00 €