Skip to content

Vyberte si svoj nezabudnuteľný zážitok z našej ponuky masáží

Masáže

Druh masáže

Dĺžka

Cena

1. Klasická masáž chrbta 

Nezabudnuteľný pôžitok z masáže chrbta, šije a rúk, pri ktorej dokonale zabudnete na svoje každodenné starosti. Dokonalý reštart Vašich zmyslov a celkové uvoľnenie nahromadeného napätia.

30 min.

24,00 €

2. Celková klasická masáž 

Celotelová regeneračná masáž. Jej cieľom je odstránenie únavy, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a napätia, zvýšenie prekrvenia a podpora regeneračných schopností tela.

60 min.

48,00 €

3. Celotelová masáž horúcim olejom

Originálna masáž, ktorá kombinuje terapeuticky účinné masážne techniky a horúce esenciálne oleje, dokonale obnoví Vašu harmóniu a stratenú energiu. Nechajte sa rozmaznávať a precíťte postupné uvoľnenie svalového napätia a nahromadeného stresu.

40 min.

34,00 €

4. Raj na Zemi 

Zažite dotyk neba. Pre tých, ktorí majú radi jemné masáže. Doprajte si znovuzrodenie v podobe celotelovej, jemnej, pomalej masáži plnej nehy, bez tlaku. Pokiaľ potrebujete skôr vyhladkať dušu ako stimulovať telo, táto procedúra je zrodená práve pre Vás.

30 min.

24,00 €

5. Masáž lávovými kameňmi 

Celotelová masáž horúcimi lávovými kameňmi je jedna z najobľúbenejších spa masáží. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, napomáha k detoxikácii organizmu a prílevu stratenej energie. Horúce lávové kamene prehrievajú celé telo a postupne uvoľňujú svalové napätie.

60 min.

48,00 €

6. Banková masáž chrbta 

Masáž a bankovanie ovplyvňuje zvýšenie imunity, zlepšuje krvný obeh a činnosť lymfatického systému, zmierňuje bolesti chrbtového svalstva.

30 min.

24,00 €

7. Reflexná masáž chodidiel

Tlaková masáž, ktorá pôsobí cez reflexné body a zóny na chodidle na určité orgány tela. Stimuláciou reflexných bodov a zón je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesti chrbtice a chodidiel. Po masáži je príjemný pocit ľahkých nôh.

30 min.

24,00 €

8. Akupresúrna masáž tváre

Akupresúra je alternatívna medicínska metóda. Tlak sa vykonáva najčastejšie koncom špicatého predmetu. Akupresúra sa odvíja od tradičnej čínskej medicíny, podľa ktorej v tele koluje energia. Stimulovanie bodov vedie k uvoľneniu, zníženiu srdcovej frekvencie a krvného tlaku, svalovej relaxácii a celkového uvoľnenia celého organizmu. Akupresúrna masáž tváre je vhodná i ako alternatíva masáž chrbta v prípade, že klient si nemôže dovoliť klasickú masáž, napr. pri spálenom chrbte od slniečka.

30 min.

24,00 €

9. Rehabilitačné cvičenie na
Autotrakčnom lehátku **

Už vodorovná poloha na autotrakčnom lehátku má liečivé účinky. Pri zotrvaní v obrátenej polohe dochádza k odstraňovaniu svalovej a kostrovej nerovnováhy vo vašom tele. Výsledkom je výrazná úľava od bolesti chrbta. Pri pravidelnom len niekoľko minútovom používaní autotrakčného lehátka sa upravia vzdialenosti medzi stavcami, čím dochádza k úľave od bolesti chrbtice.

* V prípade záujmu si môže klient dokúpiť rehabilitačné cvičenie na autotrakčnom lehátku a spojiť spolu s masážou do jednej procedúry.

15 min.

12,00 €