Skip to content

Reštaurácia Termály

Otvorená každý deň od 08:00 –  21:00 hod.

Naša reštaurácia ponúka modernú gastronómiu so zachovaním tradičných slovenských jedál, vhodných pre všetky vekové kategórie. 

Neváhajte a prídite vyskúšať kulinárske umenie reštaurácie TERMÁLY

Naša reštaurácia ponúka modernú gastronómiu aj so zachovaním tradičných slovenských jedál, vhodných pre všetky vekové kategórie. Nový salónik (kapacita 30 ľudí), ako aj úplne nová spoločenská miestnosť (kapacita 80 ľudí) je ideálnym miestom pre usporiadanie rodinných osláv, ale aj firemných koncoročných posedení. Nahliadnite do nášho SLÁVNOSTNÉHO MENU.

Otvorená každý deň od 08:00 do 21:00

Reštaurácia ponúka svoje služby nielen ubytovaným hosťom, ale aj individuálnym zákazníkom. Za posledné roky sa reštaurácia stala známa pre skvelé svadobné hostiny a súkromné i firemné oslavy. Reštaurácia ponúka domáce a medzinárodné špeciality, vynikajúce dezerty, skvelé vína, a to všetko vám naservíruje ochotný personál. V letnom období máte možnosť posedenia na priestrannej krytej terase s večerným osvetlením, ktorá je situovaná priamo v kúpeľnom parku plnom zelene.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Rodinné Oslavy

V priestoroch našej reštaurácie vám ponúkame usporiadanie rodinných osláv, večierkov, smútočných posedení, ako aj väčších akcií, ako sú svadby a konferencie. Náš ochotný tím zamestnancov zabezpečí bezproblémový priebeh vašej udalosti. Nahliadnite do nášho SLÁVNOSTNÉHO MENU.